POLİSMT2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POLİSMT2

POLİSMT2

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;)

3 posters
YazarMesaj
nali17
Süper Moderatör
Süper Moderatör
nali17

BAŞARI PUANI : 34482
REP PUANI : 20

ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;) Empty
MesajKonu: ArkadaşLar Metin2 TR'de qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;)   ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;) EmptyPaz Nis. 11, 2010 1:29 pm

ArkadaşLar qmLerin dediqine qöre qeLecek yıL mayıs Ayından itibaren her ayın 11'inde ServerLer arası savaş yapıLacak Kazanan Serverden iLk 100 kişiye rastqeLe +0 item veriLecekmiş 0 iLe 75 Lv arası deisicekmiş itemLer Wink
ByRobin
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ByRobin

BAŞARI PUANI : 53307
REP PUANI : 0

ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;) Empty
MesajKonu: Geri: ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;)   ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;) EmptyPaz Nis. 11, 2010 1:30 pm

İyiymiş Very Happy
nali17
Süper Moderatör
Süper Moderatör
nali17

BAŞARI PUANI : 34482
REP PUANI : 20

MesajKonu: Geri: ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;)   ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;) EmptyPaz Nis. 11, 2010 1:31 pm

Evet ama TramoLa veya aLesta iLk 2 qaranti Smile Bende aLestadaki çarımın banını kaLdırabiLirsem o zamana kadar bende katıLıcam..
hasan
Banlıyım
hasan

BAŞARI PUANI : 11009
REP PUANI : 0

MesajKonu: Geri: ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;)   ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;) EmptyPaz Nis. 11, 2010 2:01 pm

İyiymiş

ArkadaşLar qeLecek yıL Mayıs Ayından itibaren YapıLacak bir şey öqrendim ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADAŞLAR BLOGUMUZDA KURULDU GELİN
» ArkadaşLar Oyuna Girerken LOG Hatası ALanLar İçin.../ Yardım \
» ArkadaşLar Buqn Cok Yoqun Bir Sınav qünüm 4 sınav PeşPeşe